Відкрито набір на безкоштовний курс “Права людини у повсякденному житті”

Права людини – це в першу чергу про кожного і кожну з нас. «Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності і правах…», – каже Загальна декларація прав людини.

  • Чому важливо, аби повага до людської гідності, свобода, рівність залишалися цінностями протягом життя й у будь якій ситуації?
  • Як мати впевненість у тому, що твоє життя, свобода, приватність та сім’я, власність, свобода світогляду та релігії, свобода вираження поглядів, свобода мирно збиратися та створювати асоціації захищені від небажаного втручання?
  • Що робити, щоб кожна людина на рівні з іншими мала доступ до освіти, охорони здоров’я, соціальних послуг?
  • Від кого та від чого залежить твоя участь, коли приймається рішення, що вплине на твоє життя (реконструкція вулиць чи парків біля твого помешкання, зміни певних правил та законів)?

Якщо тобі точно відомі правильні відповіді на ці питання, то не звертай увагу на інформацію далі.

Якщо ти постійно або іноді замислюєшся над цим, то для тебе відкрито набір на курс «Права людини у повсякденному житті» в рамках проєкту «Нові шляхи» від Центру «Ахалар».

Ми зосередимось на питаннях прав людини у повсякденному житті, тому що права людини це, в першу чергу, цінності, частина природи людини, це те, що відбувається з нами кожної миті там, де ми живемо, працюємо, відпочиваємо, долаємо проблеми, мріємо і будуємо своє щастя.

Цей курс дозволить отримати нові знання, хоча не є навчальним у класичному розумінні. Ми разом зможемо отримати безцінний досвід одне одного. Ми будемо піднімати важливі для кожного і кожної із нас питання співіснування і шукати способи подолання викликів, базуючись на правах людини. Ми матимемо багато однодумців та опонентів у цікавих дискусіях. І це точно шанс знайти партнерів для спільної громадської діяльності та просто друзів.

Тривалість курсу – 51 години. Курс проходитиме у формі зустрічей онлайні (платформи Zoom, Miro, Google Drive) та наживо із забезпеченням всіх протиепідемічних заходів.

Участь безкоштовна. Набір відкрито до 29 жовтня 2021 року. Зустрічі в межах курсу відбуватимуться у період жовтень – грудень 2021 року. Координатор курсу: Сергій Буров, Освітній дім прав людини – Чернігів.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3inJpVO

Проєкт “Нові шляхи” реалізується Центром “Ахалар” спільно з Данським Гельсінським комітетом з прав людини та за фінансової підтримки данської організації CISU.

Поштова адреса для запитань та зворотнього зв’язку ahalar@gmail.com.

Джерело інфоомації:

https://www.prostir.ua/?grants=vidkryto-nabir-na-bezkoshtovnyj-kurs-prava-lyudyny-u-povsyakdennomu-zhytti

Можливості

Інші новини

Меню