Весняна школа у Рівному: «Культура і політика пам’яті: від ідеї до зміни»


Центр політики пам’яті «Мнемоніка» оголошує набір учасниць та учасників на весняну школу «Культура і політика пам’яті: від ідеї до зміни», що відбувається в рамках проєкту «Стежками пам’яті».

Весняна школа «Культура і політика пам’яті: від ідеї до зміни» є одним із ключових етапів проєкту. Результатом школи буде розробка учасницями та учасниками 10 міні-проєктів. Ми сподіваємось, що проведення школи вплине на автономізацію процесу творення культури та політики пам’яті громадами Волинської та Рівненської областей.

Школа проходитиме 11-13 квітня 2022 р. у м. Рівне. 

Учасниці та учасники школи отримають:

  • міні-грант (в межах 200 євро) на реалізацію власного проєкту з культури пам’яті у відповідному населеному пункті та менторську підтримку на всіх етапах – від формування заявки до звітності;
  • сертифікат по завершенню школи про прослухані курси;
  • комунікацію та нетворкінг з однодумцями з Рівненської та Волинської областей;
  • знання у сфері культури і політики пам’яті та публічної історії;
  • теорію та практику проєктного менеджменту;
  • публічно-історичні матеріали від Центру політики пам’яті «Мнемоніка».

До участі у школі ми чекаємо: вчителів/ок, студентів/ок старших курсів ВНЗ та профтехучилищ, громадських активістів/ок, журналістів/ок, митців/кинь, представників/ць органів місцевого самоврядування, фахівців/чинь, що займаються культурою пам’яті та культурною спадщиною, мешканців/ок територіальних громад Рівненської та Волинської областей. За результатами конкурсної комісії буде відібрано 20 учасників/ць.

Організатор/ки відшкодовують вартість проїзду (автобусом та потягом, не дорожче купейного вагону), забезпечують проживання і харчування учасни/ць у час проведення школи, безкоштовно надають навчально-методичні матеріали.

Заповнити заявку на участь у школі можна за посиланням. Заявки приймаються до 14 березня 2022 р. (до 23:00 за київським часом). Про результати відбору зголошені учасники/ці будуть поінформовані до 28 березня 2022 р.

Джерело інфомації та деталі за посиланням.

Photo by Joanna Kosinska on Unsplash

 

Можливості

Інші новини

Меню