Анонсуємо тренінги для підприємців Володимир-Волинської та Нововолинської громад

Плануєте відкрити власну справу? 

Ви – підприємець і  хочете навчитися правильно вести податкову документацію, планувати прибутки, рекламувати свої товари та продавати їх, але досі не знаєте, як розібратися у великій кількості інформації, яку треба опанувати, та завдань, які потребують швидкого вирішення та сипляться з усіх боків? 

Хочете навчитися впевнено вести свою справу? 

Тоді наступна інформація для вас!  

Агенція регіонального розвитку “Прибужжя” має чудову новину для підприємців  та тих, хто планує свою підприємницьку діяльність. 

У Володимир-Волинській та Нововолинській громадах Агенція регіонального розвитку “Прибужжя” розпочинає реалізацію актуального проєкту для малого і середнього бізнесу в межах програми міжнародної співпраці #EU4Business. 

Перед нами стоїть важливе завдання – підвищити підприємницький потенціал мешканців Володимир-Волинської та Нововолинської територіальних громад шляхом проведення освітньо-промоційних заходів. 

Відтак, найближчим часом проведемо серію тренінгів для підприємців, а наприкінці весни – Форуму для підприємців обох громад. 

Не пропусти можливість безкоштовно та мотивовано навчитися грамотно та організовано вести власну справу! 

Поділіться цією чудовою новиною з другом!  

Більше інформації та анкети для реєстрації у тренінгах – згодом на сторінці @arrp.volyn у фейсбуці.

Розвиваємо підприємництво регіону разом! 

Тренінги, Форум та інші заходи будуть реалізовані в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Організатор заходів  – Агенція  регіонального розвитку Прибужжя у співпраці з Володимир-Волинською та Нововолинською міськими радами.

Можливості

Інші новини

Меню