Розпочато четвертий етап конкурсу стартапів «Екомрія»

ВБО “Інститут місцевого розвитку” у рамках проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» оголошує 4 етап конкурсу стартапів «Екомрія».

Всеукраїнський конкурс стартапів «Екомрія» проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» – це екологічний захід, що проводиться для популяризації та підтримки екологічних ініціатив, виховання бережливого ставлення до природи, формування екологічної культури, навчальної діяльності серед учнів.

Терміни проведення четвертого етапу: 01.10.2021 – 31.05.2022 рр.

За час проведення конкурсу, до екологічних та енергоефективних ініціатив вже долучилося більше 50 000 волонтерів. Організатори кажуть: “Ми знаємо, що для  повноцінного здійснення ваших суспільно важливих дій завжди чогось не вистачає! Наша команда здійснила 30 мрій і не зупиняється допомагати втілювати задумане. Ініціативи можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення сміття, очищення водойм, вторинне використання речей. Головне – масштабність ваших дій, кількість ініціаторів й суспільно важливий екологічний ефект впроваджених заходів.”

Гранти до 15000 грн переможці отримають у негрошовому вигляді. В рамках реалізації проєкту оплатять матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження замислу.

Джерело і детальна інформація за посиланням.

Можливості

Інші новини

Меню