Чекаємо на вашу думку щодо змін, напрацьованих робочою групою до Програми підтримки бізнесу Нововолинської громади в рамках розвитку соціального підприємництва!

Три місяці активної роботи позаду, і ми раді поділитися результатами! Робоча група проєкту з розвитку соціального підприємництва у Нововолинській громаді за участі активних мешканців громади, підприємців, молоді та представників влади презентує свої напрацювання громадськості.

Ознайомитися з документом ви можете за посиланням: https://bit.ly/4e7zzTu

Свої пропозиції, запитання та зауваження надсилайте на пошту управління економічної політики громади до 7 червня 2024 року включно: ekonomika@nov-rada.gov.ua

По завершенні цього періоду напрацювання робочої групи будуть передані на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Ми віримо, що наші спільні зусилля допоможуть створити краще бізнес-середовище у громаді, зокрема, сприятимуть розвитку соціальних підприємницьких ініціатив. Адже разом ми здатні змінювати світ на краще!

***

Проєкт “Розвиток соціального підприємництва у Нововолинській громаді” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки Волинський Інститут Права в рамках проєкту “Посилення стійкості та підвищення професійної спроможності локальних інститутів громадянського суспільства в територіальних громадах Волинської та Рівненської областей”, який реалізується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED) National Endowment for Democracy

*Цей допис відповідає думці авторського колективу Агенції регіонального розвитку Прибужжя і не відображає точку зору Волинського Інституту Права чи Національного фонду на підтримку демократії.

Можливості

Інші новини

Меню