Проєкт “Нові ідеї для нових громад” завершено

Фінальний захід в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» відбувся в Агенції регіонального розвитку Прибужжя і зібрав представників-учасників/ць проєкту від Володимир-Волинської, Нововолинської, Ковельської, Щацької, Смідинської та Зимнівської громад.
Обговорили результати проєкту у всіх шести цільових громадах, отримали багато відгуків.
Також, що дуже важливо, – скоординували плани дій щодо завершення реалізації молодіжних ініціатив у громадах. Зокрема, ініціативи вже розпочати та активно реалізовуються, але їх другу частину повинна молодь спільно з органами місцевого самоврядування.
Дуже приємно, що навіть після завершення проєкту разом з березнем, започатковані ініціативи далі продовжують роботу.
Проєкт «Нові ідеї для нових громад» залишив слід громадах у вигляді мотивованих учасників та учасниць молодіжного руху та шести молодіжних ініціатив.
Він сприяв розвитку молодіжних рухів, взаємодії молоді і влади, навчав молодь бути ініціативними, комунікувати, брати активну участь у житті громади, де вона проживає, щоб робити громаду кращою, комфортнішою та такою, якою самі дівчата та хлопці хочуть її бачити.
Під час останнього заходу ми ділилися спогадами. Здавалося, що всього лише 7 місяців проєкту минуло, але яким якісним був цей час.
Ментори та менторки поділилися своїми враженнями.
Голова Смідинської громади Оксана Піцик зауважила, що проєкт дозволив знайти хорошу комунікацію з молоддю з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають нові ідеї і мотивацію для розвитку громади, в якій проживають.
Дмитро Гіналюк, ментор проєкту з Нововолинської громади заявив, що дуже задоволений результатами проєкту та ініціативою, адже, коли тільки починав з друзями займатися молодіжною політикою, то зрозумів, що потрібен простір.
Такий наразі вдалося організувати в рамках ініціативи, а ще – наповнити його змістом та створити грунтовний план роботи.
Микола Полінкевич, ментор із Шацької громади розповів, що після проєкту в громаді молодь вмотивована, хоче продовження активних молодіжних рухів. Молодіжна рада громади змогла отримати поштовх до розвитку завдяки новим ідеям від зацікавлених розвивати громаду нових учасників та учасниць.
Менторка Ковельської громади Ірина Зінчук зізналася, що молодь дуже надихнулася проєктом та ініціативою, яка народилася з нього. Про Школу медійника всі давно мріяли, а тут вона стала реальністю. Влада теж готова сприяти і була приємно вражена від конструктивних запитів та ідей юних дівчат та хлопців.
Юлія Степанюк зізналася, що проєкт має приємні наслідки для громади не тільки в плані ініціативи, яку вдалося реалізувати, але і в тому, що цей проєкт мотивував владу робити більше для молоді. В планах – відкривати молодіжні простори для хлопців та дівчат у громаді.
У Володимирі ініціатива, втілена в рамках проєкту, мала творчий вектор. Менторка Ірина Пикалюк впевнена, що вона дасть поштовх до розвитку молодіжної групи театру та для самих акторів та акторок, які бажають розвивати свої місто та громаду.
Встигли провести під час заходу останню роботу в групах. Запитали в учасників та учасниць, як проєкт налагодив молодіжний рух в громадах в різних аспектах. Отримали важливий фідбек, зокрема, і багато приємних відгуків про Агенцію, за що щиро дякуємо).
Молодь у громадах зарядилася мотивацією від того, що їхні ідеї реалізовуються та прагне зробити більше, а також запрошує нашу Агенцію продовжувати роботу з розвитком молодіжного середовища громад.
Цей проєкт був унікальним, бо познайомив нас з 225 активними та ініціативними хлопцями та дівчатами з шести громад Волинської області, у яких ми побачили вогник в очах, які заставили нас самих мотивовано йти вперед і не здаватися, які дали зрозуміти, що ми обрали правильну тему для проєкту «Нові ідеї для нових громад».
Дякуємо вам.
До зустрічі у нових проєктах.
Ваша Агенція регіонального розвитку Прибужжя.
Проєкт «Нові ідеї для нових громад» реалізувався Агенцією регіонального розвитку Прибужжя з 1 вересня 2022 року до 31 березня 2023 року в рамках програми Мріємо та діємо

Можливості

Інші новини

Меню