“Зареєструйся і плати” – Серія №3: Розповідь про мистецтво відпочинкового бізнесу

Дивіться третю серію матеріалів в рамках “Зареєструйся і плати”.

Інтернет-видання “БУГ” поспілкувалося з діючими підприємцями Володимир-Волинської та Нововолинської громад, які працюють навіть під час війни. Дізналися про їхню мотивацію, пережиті кризові моменти та думку щодо офіційного ведення бізнесу. «Зареєструйся і плати» знайомить ближче з успішними прикладами відповідального підприємництва.

У відео – інтерв’ю з підприємцями Володимира і Нововолинська, які успішно ведуть свої власні справи.

Юрій Сиротюк – успішний підприємець, який 30 років веде бізнес у Нововолинську: магазини, торгово-розважальні центри, де є простори для молоді, спорту, ресторани. Спільно з дружиною вони продовжують реалізовувати свої ідеї.

Сергій Бучак – підприємець, який знає, як організувати цікавий культурний захід. Вже більше десяти років він проводить розважальні заходи, концерти, виступи українських музикантів та співаків.

Відео зняте задля підвищення підприємницького потенціалу мешканців Володимир-Волинської та Нововолинської територіальних громад в межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Локальним партнером з виконання програми є Агенція регіонального розвитку Прибужжя у співпраці з Володимирською та Нововолинською міськими радами.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Можливості

Інші новини

Меню