Зареєструйся і плати: серія №2. Здоров’я та краса завжди у тренді. Як вести хелсі- та б’юті-бізнес

У другій серії відеороликів «Зареєструйся і плати» розповімо про лікаря-подолога Анастасію Нагірняк та б’юті-майстриню Анну Кучман. А саме, як вони справлялися з викликами і продовжують розвивати свій бізнес та офіційно платити податки.

Ролик знятий в рамках проєкту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, який реалізовує Агенція регіонального розвитку Прибужжя співпраці з Володимирською та Нововолинською міськими радами.

Всі заходи втілюються в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст ролику є виключною відповідальністю Агенції регіонального розвитку Прибужжя і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Можливості

Інші новини

Меню