Зареєструйся і плати: серія №1. Підприємці, які не тільки знають, як вести бізнес і платити податки, але й вміють приготувати піцу та смачне макіято

Власник мережі закладів громадського харчування Артур Романюк та власники мережі вуличних кав’ярень Володимир Омелянюк та Віталій Літвінчук “Кава Авеню” діляться порадами щодо ведення підприємництва, історією власної справи та те, як іти вперед, займатися справою, яку любиш, та поступово “рости”.

Ролик знятий в рамках проєкту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, який реалізовує Агенція регіонального розвитку Прибужжя співпраці з Володимирською та Нововолинською міськими радами.

Всі заходи втілюються в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст ролика є виключною відповідальністю Агенції регіонального розвитку Прибужжя і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Можливості

Інші новини

Меню