Дуже корисний захід сьогодні відбувся в Агенції.
Психолог, директор інклюзивно-ресурного центру Олена Токарєва та голова ГО “Берег надії” Олена Кандиба організували зустріч з працівниками ЦНАПу та управління соціальної політики про те, як ефективно та екологічно комунікувати з людьми, які потрапили в складні життєві обставини, представники цієї категорії теж були запрошені на захід.
Всі зійшлися на тому, що потрібно пам’ятати про взаємну толерантність.
Дякуємо всім учасникам тренінгу за теплу і конструктивну атмосферу. Приємно відзначити, що директор ЦНАПу Алла Троць висловила пропозицію і надалі організовувати подібні тренінги для працівників.![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247131217_240586541460722_3829377052736968515_n-300x266.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247328769_240586491460727_7743627444254646645_n-300x266.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247131217_240586541460722_3829377052736968515_n-300x266.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247328769_240586491460727_7743627444254646645_n-300x266.jpeg)