Відбулися вже три таборування для молоді в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” в регіоні Прибужжя

Відбулися вже три таборування в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад”, який реалізовує Агенція регіонального розвитку Прибужжя.

Проєкт спрямований на інтеграцію ВПО в життя громад Волині, а також сприяння в засвоєнні нових знань, навичок молоді, допомогу в реалізації молодіжної ініціативи задля розвитку шести цільових громад Волині.

Протягом трьох днів учасники таборів, який є етапом реалізації проєкту “Нові ідеї для нових громад” від Агенції регіонального розвитку Прибужжя, слухали лекції від лідерів думок, творили карту майбутньої громади, брали участь в брейнштормінгах.

Ці знання учасники та учасниці проєкту зможуть використати на ділі, реалізуючи молодіжну ініціативу, яка потрібна для розвитку громади.

Як минули три захопливі дні таборувань у Щацькій громаді:

Перше таборування для молоді в рамках проєкту відбулося у Смідинській громаді. Учасники з цієї громади, так бм мовити, першовідкривачі і ті, хто першими взявлися реалізовувати молодіжну ініціативу. Про неї – згодом.


Яким було таборування в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” у Ковельській громаді – дивіться у відеоролику.

Триває реєстрація до участі  в проєкті у Володимир-Волинській та Нововолинській громаді. Для того, щоб взяти участь, треба заповнити анкету за посиланням.

Проєкт “Нові ідеї для нових громад”, який реалізує Агенція регіонального розвитку Прибужжя, впроваджується в рамках програми Мріємо та діємо.

Можливості

Інші новини

Меню