У Агенції регіонального розвитку Прибужжя, за підтримки National Democratic Institute, відбулось навчання на тему: “Основи роботи депутатів місцевих рад. Ефективна комунікація з виборцями”
З вітальним мотиваційним словом до присутніх звернувся народний депутат України Ігор Гузь, після чого розпочався тренінг, який включав в себе 3 модулі, а саме:
- Основи роботи депутатів місцевих рад;
- Ефективна комунікація;
- Основи гендерно-орієнтованого управління.
Дякуючи спікеркам Ользі Максимяк та Світлані Сидорук, навчання було дуже цікавим та продуктивним, окрім теоретичних основ, містило дуже багато практичних кейсів, таким чином депутати та їх помічники працювали у постійній взаємодії.
Команда ГО “Агенція регіонального розвитку Прибужжя” вдячна всім учасникам заходу. А особливо, спікерам пані Ользі та пані Світлані за віддачу та корисні знання, а ще Національному демократичному інституту за сприяння у проведенні.
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242152061_218006290385414_267145539289656940_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242087990_218006337052076_3972211755427739217_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242028893_218006373718739_6767686047863886650_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242059313_218006420385401_3038964462338369890_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242103054_218006470385396_6619138786099181057_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/242096387_218006507052059_8396181635817516546_n-300x300.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_4948-300x200.jpg)