В рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” проведено вже шість таборувань

В рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” проведено вже шість таборувань. Три з них відбулися у листопаді. Цього місяця проєкту зустрічали у Зимнівській, Нововолинській, Володимир-Волинській громадах.

Учасники та учасниці протягом трьох днів прослухали 9 лекцій на різні теми: про медіаграмотність, лідерство, взаємодію з владою, громадську діяльність, комунікацію та ін. Отримали нові знайомства та мотивацію працювати спільно задля розвитку території, де вони зараз проживають.

Ці знання учасники та учасниці проєкту зможуть використати на ділі, реалізуючи молодіжну ініціативу, яка потрібна для розвитку громади. У кожній з шести громад учасниками проєкту буде реалізовано по одній ініціативі.

У Нововолинську не зламали планів та настрою повітряні тривоги – 4 години провели в укритті з лекціями та піснями. Це було таборування з пледиками та чаєм через 5 відключень світла.
Учасники та учасниці разом запропонували та записали 38 ідей для розвитку своєї громади.
Зазначимо, що присутнім на заході в один з днів був і міський голова Борис Карпус, який вже дізнався про ці ідеї та мав можливість їх оцінити.

Було створено Молодіжну раду Нововолинської громади, куди увійшли 18- учасників та учасниць таборування. А це значить, що нововолинський громадський молодіжний рух значно підсилено! Зазначимо, що надалі молодь, яка отримала нові знання, спільно працюватиме над реалізацією молодіжної ініціативи, а саме – створюватиме “Мистецьке укриття”.

У Зимнівській громаді учасникам вдалося згенеруваня 40 ідей для розвитку громади. Було створено 4 аматорські ролики на тему “соціальна реклама” реклами,  проведено 5 довговічних зарядок для мозку.

Учасниці та учасниці проєкту пройшли суперапгрейд для втілення в життя ідеї для розвитку власної громади!
У Володимирі учасниці та учасники проєкту були дуже активними. Ними було задано більше 70 питань до мера щодо розвитку громади.

Наступний етап проєкту – це реалізація в кожній цільовій громаді проєкту (Володимир-Волинській, Нововолинській, Зимнівській, Шацькій, Ковельській та Смідинській) молодіжної ініціативи.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”.

Можливості

Інші новини

Меню