В Агенції відбулось навчання з грантового менеджменту для освітян Нововолинської громади

Грантовий менеджмент – один з основних напрямків діяльності Агенції. Саме тому ми відразу сказали “ТАК” на запит Нововолинської громади, а саме заступниці Нововолинського міського голови, пані Юлії Лефтер, стосовно проведення навчання для освітян громади з підготовки грантової заявки.

Керівниця проєктного офісу Агенції, Олена Кандиба сьогодні провела 4-годинне навчання.

Говорили про те, що потрібно враховувати під час написання проєкної пропозиції, які основні помилки можна допустити та як їх уникнути. Розглядали на прикладах, моделювали, дискутували.

Вчились складати робочий план та ознайомились з основами формування бюджету.

А ще на тренінг було запрошено Олександра Тарасюка, завуча з навчально-виховної роботи Володимирської ЗОШ №5, який має великий досвід у написанні та реалізації проєктів разом з учнями школи. Пан Олександр поділився своїми рекомендаціями, а далі учні – представники створеної при школі громадської організації “Простір ВВ”: Артур Салуха, Анастасія Білик, Юлія Симчук, Діана Степанюк розказали про свої мікро-проекти та заходи, які вони організовують, надихнули присутніх відсутністю рамок в своїх головах:) та цілеспрямованістю.

Також присутні дізнались про те на яких ресурсах можна знайти актуальні конкурси. Одним з яких є сайт Агенції, розділ “Можливості”, де окрім оголошень про заходи ми розміщуємо інформацію актуальні конкурси.

Завершила тренінг Олена чудовою фразою: “Головний наш проєкт – це наше життя!”

Щиро дякуємо усім присутнім, як в ролі учасників, так і в ролі спікерів! Далі – більше!

Можливості

Інші новини

Меню