У Смідинській громаді молодь започаткувала ініціативу «Соціальна майстерня»

У Смідинській громаді молодь започаткувала ініціативу «Соціальна майстерня». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад». Нещодавно відбувся перший захід в її рамках – з розкрою тканини і пошиття прапорів.

Соціальна майстерня дасть можливість місцевій молоді та молоді ВПО підвищити навички практичних професій швеї/шевця та перукаря/перукарки, розповіла голова громади Оксана Піцик.

В рамках ініціативи проведено 6 лекцій та воркшопів з пошиття та перукарської справи, проведено тиждень безкоштовних перукарських послуг для певних людей, які цього потребують, пошито 50 прапорів для комунальних установ громади та проведено прав, а також практичні заняття з розкрою та шиття.

Завдяки їй учасники та учасниці зможуть отримати практичні, які можуть знадобитися у житті. Крім того, ця ініціатива може стати фундаментом для більш масштабної соціальної ініціативи.

Ініціатива втілюється в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

Можливості

Інші новини

Меню