У шести громадах Волині Агенція реалізує  проєкт, спрямований на інтеграцію молоді з ВПО в життя громад

Проєкт під назвою «Нові ідеї для нових громад» вже розпочато Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки програми «Мріємо та діємо».  Його орієнтовано на молодь у шести громадах Волині та молодь з числа ВПО, яка мешкає у них. 

Участь в проєкті можуть взяти юнаки та дівчата, молоді чоловіки та жінки з шести громад Волині: Володимир-Волинської, Зимнівської, Ковельської, Нововолинської, Смідинської та Шацької, а також молодь з числа ВПО, яка знайшла прихисток в цих громадах. 

Завдяки проєкту молоді ініціативні люди зможуть отримати знання, інструменти, менторську та фінансову підтримку, аби реалізувати в громаді у співпраці з місцевим самоврядування власну молодіжну соціальну ініціативу. Це унікальний досвід, який буде отриманий учасниками протягом кількох місяців реалізації проєкту «Нові ідеї для нових громад».

В рамках проєкту в шести громадах будуть проведені триденні інтеграційні табори за участі лідерів думок, реалізовано шість ініціатив за підтримки менторів, розроблено шість дорожніх карт для забезпечення механізмів участі молоді та молоді ВПО у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Вже наприкінці вересня – у жовтні в цих громадах планують провести перший етап проекту – інтеграційні триденні таборування.

Під час триденних таборів молоді чоловіки та жінки, хлопці та дівчата дізнаються про механізми співпраці з місцевою владою; вдосконалять свої лідерські якості; вивчать інструменти комунікації та медіаграмотності; а також матимуть змогу напрацювати ідеї для ініціатив щодо об’єднання молоді ВПО, місцевої молоді та органів місцевого самоврядування.

За сприяння організаторів/рок та спікерів/рок учасники табору розроблятимуть і реалізовуватимуть молодіжні  ініціативи, які  допоможуть задовольнити потреби громади та налагодити співпрацю між громадою та ВПО.

На реалізацію кожної з шести ініціатив в різних громадах проєктом передбачено фінансування.

Щоб взяти участь в проєкті, потрібно буде заповнити анкету учасника та пройти відбір. Анкета за посиланням: https://bit.ly/3L9ttnp

Про те, щоб не пропустити новини про проєкту, варто слідкувати за сторінкою Агенції в соціальних мережах.

Інстаграм: https://www.instagram.com/arrp.volyn/

Фейсбук:  https://www.facebook.com/arrp.volyn/photos

Проєкт “Нові ідеї для нових громад” втілюється Агенцією регіонального розвитку “Прибужжя” в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом(БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціально ївідповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом(IRI) та Zinc Network.

 

Можливості

Інші новини

Меню