У Ковельській громаді розпочала роботу Школа медійника

Вітаємо молодь Ковельської громади. Відтепер їм варто шукати час, а не можливості, щоб взяти участь у Школі медійника.

Ця ініціатива розроблена в рамках триденного таборування, яке відбулося в громаді восени, і є частиною проєкту “Нові ідеї для нових громад”.

Як розповідає менторка проєкту Ірина Зінчук, вже давно молодь громади хотіла відвідувати подібну медіашколу для здобуття навичок роботи з фото та відеотехнікою, створення якісного контенту, адже сьогодні – усі в мережі.
“Візуальна інформація, яку ти продукуєш, має важливе значення, а той, хто вміє з нею працювати, може розповісти про свою значимість, навички, а отже – має роботу. А ще, завдяки такій школі її відвідувачки та відвідувачі зможуть розповісти про свою громаду широкому колу осіб онлайн”.
Перше заняття з розвитку навичок в сфері медіа, відео та фото в рамках школи відбулось 6 березня в приміщенні управління культури, молоді, спорту та туризму.
Учасники навчання спробували налаштовувати фотокамеру, встановлювати правильно освітлення, знімати відео. Теорію закріпили практичними навичками на обладнанні придбаному за кошти, виділені грантодавцем в рамках проєкту. Так, для потреб школи вдалося придбати: комплект студійного фону, фотоапарат, карту пам’яті, мікрофони, набір постійного студійного світла із софтбоксами, комплект для звукозапису.
Школа медійника у Ковельській громаді буде функціонувати при молодіжному центрі «Місто ідей». Там хлопці та дівчата зможуть вдосконалювати свої навички роботи з візуальним контентом.Згодом ви зможете побачити результат навчання, адже після 10 лекцій учасники та учасниці школи будуть знімати інтерв’ю з мешканцями громади, а також будуть представляти публіці свій власний блог про громаду.
Зазначимо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

Можливості

Інші новини

Меню