«ТвориДій» – у Шацькій громаді молодь змогла створити простір для розвитку себе та громади

«ТвориДій» – у Шацькій громаді молодь змогла створити простір для розвитку себе та громади, в якому вже проведено та заплановано провести зустрічі, лекції та творчі практичні заняття.

Простір почав активно функціонувати в рамках ініціативи «ТвориДій» в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізує Агенція регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми “Мріємо та діємо”.

Активні юнаки та дівчата хотіли мати простір під дахом, де можна було би збиратися, обмінюватися думками, влаштовувати творчі зустрічі та кіноперегляди, а також розвиватися, запрошувати спікерів та організовувати тренінги.

Місцеве самоврядування пішло назустріч із приміщенням, де в березні вдалося зробити ремонт. А в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» облаштувати простір для комфортного перебування молоді. У просторі вже розпочалися навчання фотографії для молоді, а також згодом пройде навчання з обробки фото та створення з них правильних комунікаційних комунікаційні матеріалів для соціальних мереж. Також вже створили програму тренінгів, зустрічей зі спікерами.

Ініціатива має на меті допомогти підвищити цифрову гігієну молоді, яка мешкає в громаді, в тому числі молоді з числа ВПО, а також розвинути критичне мислення, підвищити рівень знань молоді в проєктній діяльності задля подальшої реалізації ініціатив у Шацькій громаді.

«ТвориДій» стане платформою для створення та реалізації креативних ідей.

Ініціатива втілюється в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

Можливості

Інші новини

Меню