Майстер-клас провела у Агенція регіонального розвитку Прибужжя виконавча директорка Волинський Інститут Права Ірина Гайдучик для громадських організацій.
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0769-300x200.jpg)
Але почалась зустріч з не менш корисної частини: а саме, по zoom-зв’язку присутні отримали детальне роз’яснення стосовно подання обов’язкової для всіх ГО звітності про кінцевого бенефіціара. Заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Волинській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Володимир Луньо проконсультував, відповів на запитання присутніх стосовно звітності, яку необхідно подати до 10 жовтня.
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0716-300x200.jpg)
Загалом захід був дуже насиченим:
- Як можна скористатися грантовими можливостями?
- Де громадським організаціям їх шукати?
- Яку обов’язкову “базу” документів потрібно мати для успішної діяльності та розвитку своєї ГО?
- Все це і навіть більше почули учасники майстер-класу.
Дякуємо Волинському інституту права за такий крутий захід для громади! Запрошуємо ще!
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0716-1-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0744-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0752-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0698-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0727-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0723-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0725-300x200.jpg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0776-300x200.jpg)