Школа медійника – ініціатива, яку реалізовує молодь у Ковельській громаді

Учасники та учасниці проєкту «Нові ідеї для нових громад» взяли участь у плануванні цієї ініціативи, а тепер спільно беруться за її реалізацію.

Школа медійника, за словами учасника проєкту Влада Строчука – це ініціатива, якої дійсно потребує сучасна активна молодь Ковеля та населених пунктів громади.

В рамках ініціативи заплановано десятилекційний курс для тих, хто хоче навчитися фотографувати, знімати відео та створювати стильний та дійсно цікавий контент.

Вже відбулися лекції про основи написання новин, інтерв’ювання. Учасники та учасниці також змогли отримати практичні навички з роботи з засобами для обробки та подання відео-, аудіо- та друкованої інформації.

У планах провести ще лекції та тренінги та дати молоді можливість реалізувати свої нові знання та вміння добирати, засвоювати та обробляти інформацію, створивши медіаплан, блог про громаду та чотири інтерв’ю з відомими ковельчанами.

В рамках ініціативи створено умови для реалізації власних соціальних та молодіжних ініціатив учасників та учасниць проєкту та молоді: для фотосесій, зйомок соціальних відеороликів та інше.

До слова, реалізація ініціативи – це третій і завершальний етап проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

Можливості

Інші новини

Меню