Про ресурс, що дасть змогу знати більше стосовно фінансування стартапів

Що ж таке Investors Book 2021? Це каталог-ресурс, де можна знайти детальну  інформацію про можливості  фінансування стартапів в Україні.

Мінцифра спільно з партнерами випустили найбільший в Україні цифровий каталог Investors Book 2021 із можливостями фандрейзингу для стартапів, у якому зібрано 85 венчурних фондів, бізнес-янголів, акселераторів та інкубаторів, зацікавлених у підтримці українського IT-сектора.

Уся інформація, що міститься в Investors Book 2021, була надана учасниками ринку. Користувачі зможуть дізнатися, у якій галузі працюють учасники каталогу, які обсяги фінансування надають, які проєкти та на якій стадії підтримують.

Інвестори надають фінансування як на ранніх, так і на пізніх стадіях. Investors Book 2021 відкриє багатьом стартапам доступ до фінансування на ранніх стадіях. Замість тривалого пошуку — швидкий вибір із сотень наявних можливостей та більше шансів на успіх проєкту.

Ініціатива Investors Book 2021 реалізується Українською асоціацією венчурного та приватного капіталу (UVCA) та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.

Джерело інформації за посиланням.

Можливості

Інші новини

Меню