Починаємо нову рубрику #книгатижняАгенція

Ми раді, що біблотека Агенції користується все більшою популярністю і вирішили започаткувати корисну рубрику #книгатижняАгенція, в якій публікуватимемо відгуки про книжки з нашої бібліотеки.

Першою рекомендацією буде книга американської авторки Айн Ренд, точніше відразу три книги роману «Атлант розправив плечі»:  «Несуперечність», «Або-або», «А є А».

І ось, що каже про трилогію Оксана Піцик, голова Смідинської громади: “Неймовірна книга, у якій досить просто розповідається про складні речі. Про ціну та цінності, про боротьбу за ці цінності, про повагу до приватної власності. Якщо коротко – про те, як влаштований світ. Дивіться не на кількість сторінок, а на їх вміст.”

Хоча книга отримала в переважній більшості негативні відгуки критиків після першого видання 1957 року, але у наступні десятиліття отримала сталу популярність. Більше того, згідно з даними опитування 1991 року, проведеного Бібліотекою Конгресу США та Клубом книжки місяця, “Атлант розправив плечі” був другою після Біблії книжкою, яка призвела до найбільших змін у житті американських читачів. Вражає, правда ж?

Можливості

Інші новини

Меню