Оголосили конкурс серед закладів загальної середньої освіти на участь в проєкті «Розширення можливостей для молоді до примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Оголошено конкурс серед закладів загальної середньої освіти, в тому числі Волинської області, в проєкті «Розширення можливостей для молоді до примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню», мета якого – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Проєкт реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч» (далі-ВГО «Поруч»), Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Відібрані за результатами цього конкурсу заклади в період з січня по грудень 2022 року долучаться до таких напрямів реалізації проєкту:

  • створення та облаштування (проведення ремонту, закупка меблів та техніки) в школах Класів миру;
  • проведення заходів із соціального згуртування, медіації, ведення діалогу та методів комунікації;
  • створення муралів;
  • організація візитів-обмінів в інші регіони України;
  • проведення навчального літнього табору.

Цільова аудиторія
Дирекція та вчителі; учні віком 14-16 років; батьки; організації громадянського суспільства.

Подання заявки
Учасники конкурсу заповнюють Заявку за посиланням та направляють її до 11 лютого 2022 р. Розгляд заявок здійснюється до 25 лютого 2022 р.

Заявка для закладів загальної середньої Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей: http://surl.li/baoss

Результат конкурсу оголошується 28 лютого 2022 р. на сайті ВГО «Поруч» http://poruch.com.ua/, Громади Херсона «Захист» https://zahyst.ks.ua/ та повідомленням на електронну пошту.

Джерело та більш детальна інформація на сайті “Громадський простір“.

Можливості

Інші новини

Меню