Напрацьовано програму розвитку культури Нововолинської громади

Пройшло три місяці кропіткої роботи і, нарешті, 29 березня робоча група, створена в рамках проєкту «Культурний шлях», зібралася востаннє для того, щоб підвести підсумки роботи над програмою розвитку культури Нововолинської громади на 2023-2025 роки та зосередити увагу на важливих її аспектах.

Програму напрацьовано за участі влади, представників установ галузі культури та активних громадян. Також документ був виставлений на обговорення громадськості.

Культурна експертка, залучена до модерування процесу створення програми, Ella Yatsuta зупинилася на ньюансах всіх етапів програми, ще раз закцентувала увагу робочої групи та відповідальних осіб, які закріплені в програмі, на завданнях та заходах.

Програма розвитку культури стане Нововолинській громаді дороговказом на наступні три роки, зазначила вона.

Як розповіла директорка Нововолинської дитячої школи мистецтв Еліна Подзізей, якщо програма впродовж реалізації покаже свою результативність, зацікавить мешканців громади, то в працівників культури розправляться крила, вони отримають велику мотивацію до роботи.

Керівниця відділу культури Нововолинської міської ради Марія Душук зауважила, що розроблений протягом трьох місяців документ допоміг систематизувати побажання та плани.

«Ми з фахівцями галузі культури громади безліч разів зустрічалися поза межами проєкту і вирішували тактичні завдання, їх було дуже багато, але не мали можливості та часу стратегічно все систематизувати. Нарешті такий документ у нас з’явився. Ми розуміємо, що хочемо це втілити, ми хочемо пройти навчання для написання проєктів на залучення грантових коштів для культури, ми будемо стукати в усі двері, щоб втілити заплановане. Ми рухаємося в правильному напрямку».

Провідний науковий співробітник Нововолинського історичного музею, доктор філософії з історії Юрій Велінець розповів, що програма – це карта, яка буде постійно під рукою і дозволить планувати та робити більше, шукати фінансування саме для заходів, які заплановані. «Надзвичайно важливо, що зробили таку програму».

Далі напрацьований драфт програми розвитку культури Нововолинської громади буде передано на погодження виконавчому комітету для підготовки проєкту рішення сесії. Програму погоджуватимуть остаточно депутати Нововолинської міської ради.

Агенція регіонального розвитку Прибужжя дякує усім за участь у проєкті «Культурний шлях».
Розвиваємо культуру громади разом.

Проєкт «Культурний шлях» реалізується за підтримки Волинський Інститут Права та National Endowment for Democracy

Можливості

Інші новини

Меню