Молодь з шести громад Волині створила в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” серію подкастів. Вони вже доступні для прослуховування на стрімінгових платформах.
Учасники та учасниці проєкту з Володимир-Волинської, Нововолинської, Ковельської, Смідинської, Зимнівської та Шацької громад спільно записали 4 подкасти, які вже можна прослухати на стрімінгових платформах та YouTube.
У серіях розповідаємо про:
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
У цьому подкасті дізнаєтесь, чим місцеві громади можуть здивувати навіть досвідчених мандрівників та тих людей, що лише починають подорожувати Україною.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
З подкасту ви дізнаєтеся про молодіжні рухи в шести громадах Волині.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Йдеться про заходи, які націлені на зменшення забруднення повітря та води, збереження природних ресурсів, покращення практики переробки та сприяння енергоефективності. У цьому випуску ми з радістю розповімо про вдалі екоініціативи наших громад.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Слухайте подкасти на стрімінгових платформах та на YouTube. Обирайте платформу зручно у нашому лінктрі https://linktr.ee/arrp.volyn
Ініціатива втілюється в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо