Молодь з шести громад Волині створила в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” серію подкастів

Молодь з шести громад Волині створила в рамках проєкту “Нові ідеї для нових громад” серію подкастів. Вони вже доступні для прослуховування на стрімінгових платформах.
Учасники та учасниці проєкту з Володимир-Волинської, Нововолинської, Ковельської, Смідинської, Зимнівської та Шацької громад спільно записали 4 подкасти, які вже можна прослухати на стрімінгових платформах та YouTube.
У серіях розповідаємо про:
☑Туризм Волині, адже вона завжди мала чим привабити та причарувати туристів.
У цьому подкасті дізнаєтесь, чим місцеві громади можуть здивувати навіть досвідчених мандрівників та тих людей, що лише починають подорожувати Україною.
☑Молодіжне життя Волині.
З подкасту ви дізнаєтеся про молодіжні рухи в шести громадах Волині.
☑Екоініціативи Волині. Усі громади-учасниці проєкту розуміють, що екологічні ініціативи важливо впроваджувати, адже вони допомагають захистити навколишнє середовище.
Йдеться про заходи, які націлені на зменшення забруднення повітря та води, збереження природних ресурсів, покращення практики переробки та сприяння енергоефективності. У цьому випуску ми з радістю розповімо про вдалі екоініціативи наших громад.
☑Диджиталізація Волині. У нашій області минулого року реалізовано нові цифрові проєкти. Про кроки до цифровізації волинських громад – у цьому епізоді.
Слухайте подкасти на стрімінгових платформах та на YouTube. Обирайте платформу зручно у нашому лінктрі https://linktr.ee/arrp.volyn
Ініціатива втілюється в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад», який реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо

Можливості

Інші новини

Меню