Команда Агенції відвідала захід у Луцьку від Проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування” для громадських організацій та активістів з креативною назвою “ЗбІГОвисько”.
Спочатку відбувалась презентація проекту “ГОВЕРЛА” від керівника компоненту “Залучення громадськості” Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” Богдана Бойко та радниці з питань залучення громадськості та інклюзії Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” Анни Товстухи, а також знайомство з близько 20 активістами та представниками ГО з громад Волинської області.
Загалом ми говорили про те, як виглядає громадянське суспільство в малих громадах і які виклики перед ними стоять.
Було багато роботи в командах, де ми обговорювали форми громадянської участі, говорили про те, що можуть зробити громадські організації та які потреби місцеві ГО мають для участі у прийнятті рішень.
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/268265460_276435817875794_6735026074562412596_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/268277079_276435784542464_867587784556120828_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/268590432_276435754542467_4928704567451621394_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/268270860_276435731209136_2662616363528873420_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/266364385_276435684542474_7666751354231519287_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/268263281_276435551209154_7430018044443976308_n-300x200.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/267614014_276435441209165_732863456100082799_n-300x200.jpeg)