Клуб культурних менеджерів. Починаємо проєкт

Починаємо реалізацію ще одного проєкту! Маємо в планах провести upgrade культурних менеджерів регіону – людей, які працюють та хочуть працювати задля розвитку культури Волинської області!
Стартує проєкт “Клуб культурних менеджерів” , де люди, які вболівають за культуру, зможуть пройти інтенсиви з покращення навичок проєктного менеджменту, познайомитися з іншими небайдужими людьми, які “пушать” культуру регіону, згенерувати ідеї, які отримають підтримку досвідчених наставників проєкту.
Ми мріємо про міцну та живу культурну сцену Волинської області, де кожна ідея здатна стати яскравою реальністю. “Клуб культурних менеджерів” створює умови для співпраці між культурними організаціями, митцями та іншими стейкхолдерами нашої культури. Ми хочемо сприяти підвищенню якості майбутніх культурних заходів та вплинути позитивно на підвищення професійного рівня їх організації.
Ми проведемо:
🔸 Щомісячні зустрічі митців та культурних діячів Волині. Будемо ділитися досвідом, презентувати успішні культурні ініціативи та обговорювати виклики, з якими зіткнулися в ході реалізації проектів.
🔸 Практичні заняття та тренінги з проєктного менеджменту. Навчимося писати грантові заявки, залучати фінансування та популяризувати культурні події серед громадян.
🔸 Акселератор культурних ідей – можливість для 20 авторів найкращих ідей отримати підтримку від досвідчених фахівців.
🔸 Опублікуємо онлайн-збірку успішних кейсів локальних культурних подій – інспіруймо один одного до нових досягнень!
Ми віримо, що тільки разом ми зможемо зробити наш регіон культурно багатим та різноманітним.
Слідкуйте за сторінкою Агенції регіонального розвитку Прибужжя, аби не пропустити реєстрацію у проєкті. Участь безкоштовна! Деталі – згодом.

Можливості

Інші новини

Меню