В Агенції зустрілись освітяни Володимирської громади, аби поговорити на тему “Діджитал-безпека освітнього процесу”.
Консультантка комунальної установи “Володимир-Волинський центр професійного розвитку педагогічних працівників” Оксана Стасюк детально розповіла вчителям про те як бути в безпеці в інтернеті, що таке кібер булінг, як його уникнути чи подолати.
Олеся Мороз, психотерапевт з залежностей, бізнес-тренер зупинилась на психологічних аспектах діджитал-залежності.
Також на захід було запрошено керівника відділення “Ощадбанку” у Володимирі, Олега Козака, який розповів безпеку під час користування платіжними, банківськими послугами в інтернеті.
Дякуємо організаторам, лекторам та усім учасникам за корисний захід.
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/8db5a029-1011-4d5d-9d87-442b9ed87995-300x224.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/6b14b89a-feb6-45df-8587-9612f2ede3ff-300x224.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/6b86c265-fe39-46e6-891a-17f6d4087e80-300x224.jpeg)
![](https://arrp.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/506f1547-fcc4-4c43-9aa7-42bc634bccfb-300x227.jpeg)