Фінанси та туризм: опублікували записи виступів спікерів другої зустрічі Клубу культурних менеджерів

Агенція регіонального розвитку Прибужжя опублікувала запис виступів спікерів проєкту “Клуб культурних менеджерів” під час другої зустрічі, яка відбулася 20 серпня.

Зустріч була масштабною та зібрала більше 30 учасників та учасниць з різних куточків Волині.

Переглянути відео можна на YouTube-каналі Агенції:
https:
У відеозаписі:

1. Як популяризувати історичну місцину, зробивши якісний медіапродукт і розповісти історію так, аби зацікавити приїхати сюди туристів? Про це розповідає Андрій Павляшик – історик та екскурсовод, автор медійного проєкту «Екскурсії з істориком».

2. Як розібратися між фінансових хащ бюджету, слідуючи простим правилам? Відповідає фінансова менеджерка, бухгалтерка культурних проєктів «Фронтера», «Княжий», Міжнародний джазовий фестивалю Art Jazz, «Театралізований фестиваль «Торчинський ярмарок» та ін. Катерина Бодня.

3. Як бюджетувати культурний проєкт, яких помилок не варто припускатися, та що робити з фінансами, коли ви вже його виграли? Як розподілити статті витрат на транші та реалізувати проєкт успішно, дотримуючись бюджету? Про це розповідає засновниця Агенції регіонального розвитку Прибужжя, фінансова експертка Оксана Киричук.

Проєкт “Клуб культурних менеджерів” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя за підтримки Український культурний фонд.//youtu.be/2p5ruC74kQM

Можливості

Інші новини

Меню