Британська рада оголошує набір на програму стажувань: Занурення в молодіжну політику

Британська Рада оголошує набір учасників на програму стажувань для молоді в органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня.

Програма стажувань підходить для молоді та молодіжних лідерів, які зацікавлені здобути практичні навички та досвід у сфері молодіжної політики.

Мета стажування: Надати можливість молоді України розвинути практичні навички, отримати досвід співпраці з місцевою владою, спробувати себе у ролі молодіжного працівника та стати частиною команди органу місцевого самоврядування або молодіжного центру.

Як подати заявку на стажування?

Заповніть онлайн-форму до 15 листопада 2021 року включно за посиланням.

Більш детальну інформацію щодо умов участі у стажуванні ви знайдете ЗА ПОСИЛАННЯМ. 

Програма стажувань «Занурення у молодіжну політику» впроваджується Британською Радою в межах програми «Активні громадяни» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.

У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз’яснення, будь ласка, пишіть на адресу activecitizens@britishcouncil.org.ua з темою листа «ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ».

Джерело інформації: https://molod.volyn.ua/programa-stazhuvan-zanurennya-v-molodizhnu-polityku/?fbclid=IwAR3yzRSfPPnYIGDeYafEaNZrxg2oWjg2r7v2U8RSDYF1naaGvX7m_m4OSfs 

Можливості

Інші новини

Меню