В Агенції відбулась презентація системи CityCard

Сьогодні для Нововолинської та Володимир-Волинської громад в Агенції відбулась презентація системи CityCard, що успішно функціонує в обласному центрі Волинської області – місті Луцьку.
Погодьтеся, що завдання сучасних технологій – полегшити життя, а вдосконалення у роботі міського транспорту є невід’ємною частиною розвитку прогресивного суспільства. Керівництво громад зацікавлене в підвищенні якості послуг та створенні зручних умов користування громадським транспортом для жителів. Як пишуть на сайті www.citycard.net, системи автоматизованого збору тарифів, керування транспортними засобами, інформації про пасажирів, планування та бортового відеоспостереження CityCard в режимі реального часу дозволяють громадському транспорту бути точним, плавним та стабільним, і водночас допомагають покращити якість обслуговування клієнтів та прибутковість громадського транспорту.
Також подібні системи забезпечують можливість комфортного користування транспортом на пільгових умовах для громадян, що мають право на таке користування.
 

Можливості

Інші новини

Меню