Про регіон

Регіон Прибужжя

Регіон Прибужжя знаходиться в  південно-західній частині Волинської області, має вигідне географічне положення – безпосереднє сусідство з Європейським союзом.

Регіон є історичним і індустріально значимим одночасно, провідними галузями економіки регіону є промисловий та аграрний сектори.

Загальна площа території 3198 км2, населення налічує 200 тис.осіб.

На території регіону знаходяться  великі підприємства з залученими іноземними інвестиціями, серед яких:  «Гербор-Холдінг», «БРВ-Україна», «Кроноспан».

В складі регіону два міста обласного значення.

Володимир

Володимир – туристичний центр західної Волині, місто зі славетною історією, у минулому – столиця Галицько-Волинського князівства. Велика кількість унікальних пам’яток та дух княжої доби манять туристів з усіх куточків світу.

Через Володимир пролягає залізниця сполученням Київ – Львів, а  також автомагістраль до міжнародного автопереходу “Устилуг – Зосін”, що з’єднує нашу країну з Республікою Польща.

Вигідне географічне розташування Володимира – на перехресті шляхів між Білорусією і Центральною Європою, поблизу промислових вузлів – Львова, Луцька, Бреста та інтерпорту Ковель, а також прикордонне положення поблизу Європейського Союзу, – сприяє широким можливостям для налагодження економічних зв’язків, активному міжнародному співробітництву та розвитку туризму.

Основою промислового комплексу міста є підприємства переробної галузі. Також, пріоритетними у Володимирі є розвиток деревообробної, меблевої, легкої, харчової і будівельної промисловості (житлове будівництво та виробництво будівельних матеріалів), у місті налічується 16 промислових підприємств.

Нововолинськ

Нововолинськ – молоде, шахтарське та індустріальне місто, розташоване у басейні річки Західний Буг.

Нововолинськ вигідно з’єднує прикордонну територію Західної України та Східної Польщі, входить до транскордонного переходу “Єврорегіон Буг”, через який здійснюються інтенсивні зовнішньоекономічні зв’язки регіонів України з Європейськими державами.

Пріоритетними у Нововолинську є розвиток добувної, меблевої, легкої, харчової та ін. промисловості. Промисловий комплекс налічує 42 підприємства.

Меню