Школа «Підприємець з нуля» відбулася!

Ми довго готувалися, робили все так, щоб учасники та учасниці отримали найбільш цінну інформацію з проведених тренінгів. А ще, щоб здобули досвід та реальні можливості для розвитку власної справи. Це — перший подібний захід, який поєднав Володимирську та Нововолинську громади з ціллю розвитку підприємництва в регіоні.

Школа відбувалася впродовж трьох днів 23-25 лютого. Її відвідали 30 учасників.

Триденний інтенсив включав понад 24 години лекцій, на яких показано більше 250 слайдів презентацій та проведено 5 групових вправ.

Своїм досвідом та мотивацією ділилися п’ять спікерів:

🔹 Ольга Іванків — сертифікований міжнародний бухгалтер-практик (CAP) та засновниця Consulting Center- Центру бухгалтерії та фінансів
🔹Яна Кінах — адвокатка та керуюча в адвокатському об’єднання «General Legal Group»
🔹 Вікторія Нечипорук — менеджерка з персоналу ТзОВ «Луцька аграрна компанія»
🔹 Тетяна Ільницька — начальниця відділу з питань праці Володимирської міської ради
🔹 Віталій Оксенюк — маркетолог-практик, консультант та власник торгової марки OKSENIUKTM, яка є сертифікованим партнером Google Partners.
Участь у навчання була повністю безкоштовна.Пройти курс вдалося 30 підприємцям та тим, хто хоче розпочати власну справу.
«Я за таку інформацію платив десятки тисяч гривень, тому дуже дякую Агенції регіонального розвитку Прибужжя, що організували тренінг», — зазначив учасник школи Андрій Смоляр.
«Настав час власне хобі перетворити у роботу та зареєструватися підприємцем. Дякую за великий об’єм інформації, необхідний для розвитку», — прокоментувала свою участь Ольга Сорока, дизайнерка в’язаних іграшок.
Спікери відзначили активність учасників, їх зацікавленість та включеність у всі процеси, обговорення власного досвіду та практичних кейсів. Це підтверджує актуальність проєкту.
Команда Агенції регіонального розвитку Прибужжя, Володимирська та Нововолинська міські ради дуже вдячні: партнерам, спікерам та учасникам. Ми й надалі будемо ділитися актуальними можливостями для розвитку підприємництва.
ℹ️ Школа «Підприємець з нуля» відбулася в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини впроваджує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine.
Організатор заходів – Агенція регіонального розвитку Прибужжя у співпраці з Володимир-Волинською та Нововолинською міськими радами.

Можливості

Інші новини

Меню