Проєкт «Культурний шлях» має дати поштовх до відкритості Нововолинській громаді

Виконавча директорка Агенції регіонального розвитку Прибужжя Ірина Пикалюк про реалізацію проєкту «Культурний шлях» у Нововолинській громаді:

“Нині в Нововолинській громаді немає окремої програми розвитку культури. Усі заходи, які стосуються цієї галузі, прописані в програмі соціально-економічного розвитку. Культура потребує більшої уваги в громаді. Таку програму вдасться створити вже до кінця березня завдяки активності громадськості та влади, а також – реалізації проєкту «Культурний шлях», який ми розпочали в грудні 2022 року.

До робочої групи проєкту залучені працівники галузі культури, влада, громадські активісти, серед яких і ВПО. Вони разом з експерткою Ella Yatsuta зараз опрацьовують програму розвитку культури Нововолинської громади.

Після цього відбудеться обговорення проєкту програми через висвітлення у ЗМІ. «Культурний шлях» має дати поштовх громаді до відкритості.
Ми хочемо, щоб під час його реалізації влада навчилася проводити якісне обговорення та залучати до розробки програм різні верстви населення. Адже думки та пропозиції людей мають бути почуті та враховані.Зазначу, що якщо громади мають потребу в допомозі та підтримці ініціатив, то Агенція регіонального розвитку Прибужжя завжди рада співпраці заради розвитку регіону!”

Проєкт «Культурний шлях» реалізується за підтримки Волинський Інститут Права та National Endowment for Democracy

Можливості

Інші новини

Меню